top of page
IMG_1273.jpeg

Şart ve Koşullar

 1. Hoş Geldiniz! Bu web sitesini kullanırken lütfen aşağıdaki şartları ve koşulları dikkatlice okuyun. Bu şartlar ve koşullar, web sitesinin kullanımıyla ilgili hak ve yükümlülüklerinizi belirler.

 2. Kabul Edilme Web sitemizi kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları tamamen anladığınızı, kabul ettiğinizi ve bu şartlarla bağlı olarak hareket edeceğinizi beyan etmiş olursunuz. Bu şartlara uymamanız durumunda, web sitemizi kullanma hakkınız sona erer.

 3. Fikri Mülkiyet Hakları Web sitesinde yer alan tüm içerik (metinler, görseller, videolar, logolar vb.) telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. İçeriğin kopyalanması, dağıtılması, çoğaltılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır, ancak önceden yazılı izin alınmışsa veya yasalarca izin verilmişse.

 4. Kullanıcı Sorumluluğu Web sitesini kullanırken, yasaları, yönetmelikleri ve diğer ilgili hükümleri ihlal etmemeyi kabul edersiniz. Ayrıca, web sitesini başkalarının haklarını ihlal etmek veya zarar vermek amacıyla kullanmamayı taahhüt edersiniz.

 5. Bağlantılar Web sitemizde diğer web sitelerine yönlendiren bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar, sadece kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Bu bağlantılı sitelerin içeriği veya güvenilirliği üzerinde kontrolümüz olmadığından, bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

 6. Gizlilik Politikası Web sitemizdeki gizlilik politikasını okuyarak, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gizlilik politikamızı kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

 7. Değişiklikler Şartlar ve koşullarımızı zaman zaman güncelleme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik yapıldığında, web sitemizde ilan edilecek ve değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra kullanımınız bu değişikliklere tabi olacaktır.

 8. Sorumluluk Sınırlamaları Web sitemizi "olduğu gibi" sağladığımızı, herhangi bir garanti vermediğimizi ve web sitemizdenkaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan dolayı sorumluluk kabul etmediğimizi kabul edersiniz. Web sitemizi kullanırken, kendi riskinizde olduğunuzu ve web sitemizin kesintisiz veya hatasız çalışacağına dair garanti vermediğimizi unutmayın.

 9. İptal ve Sonlandırma Şartlar ve koşullarımıza uymamanız durumunda, web sitesini kullanma hakkınızı iptal etme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

 10. Uygulanabilir Hukuk Bu şartlar ve koşullar, [ülke/eyalet] yasalarına tabidir ve bu yasaların çatısı altında yorumlanmalıdır.

 11. Unutmayın, bu sadece bir örnektir ve kendi web sitenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanması gerekmektedir. Bir avukattan veya hukuk uzmanından doğrudan danışmanlık almanız, şartlar ve koşullar metnini oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Şartlar ve koşullar
bottom of page